Reklama

Pędził tak, że stracił prawo jazdy. Na liczniku miał... 178 km/h

Opublikowano:
Autor:

Pędził tak, że stracił prawo jazdy. Na liczniku miał... 178 km/h - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj policjanci płockiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 39-letniego kierującego za jazdę bmw z prędkością 178 km/h. Kierowca z Poznania zapomniał o ograniczeniach prędkości i że płocka Trasa Popiełuszki to jednak nie autostrada. Odebrano mu prawo jazdy.

Wczoraj policjanci płockiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 39-letniego kierującego za jazdę bmw z prędkością 178 km/h. Kierowca z Poznania zapomniał o ograniczeniach prędkości i że płocka Trasa Popiełuszki to jednak nie autostrada. Odebrano mu prawo jazdy.

A jak informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku 39-latek nie był jedynym, który pożegnał się z uprawnieniami.

– Kolejny kierujący bagatelizujący obowiązujące ograniczenia prędkości został zatrzymany na ul. Wyszogrodzkiej. Prędkość z jaką się poruszał wynosiła 115 km/h. 23-latek z powiatu płockiego również stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. To już 109 prawo jazdy zatrzymane przez policjantów płockiej drogówki w tym roku za ponad dwukrotne przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Ponownie apelujemy do kierowców o zachowanie zdrowego rozsądku na drodze i stosowanie się do obowiązujących ograniczeń prędkości.

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służby w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 16/0 – trasa Płock – Słubice – Płock.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE