Reklama

Pędził prawie 130 km/h po Imielnicy

Opublikowano:
Autor:

Pędził prawie 130 km/h po Imielnicy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażnicy miejscy zrobili zdjęcie młodemu chłopakowi, który gnał Harcerską, mając 126 km/h na liczniku w miejscu, w którym dopuszczalna prędkość to 50 km/h.

Strażnicy miejscy zrobili zdjęcie młodemu chłopakowi, który gnał Harcerską, mając 126 km/h na liczniku w miejscu, w którym dopuszczalna prędkość to 50 km/h.

Straszak ze zdjęciem zrobionym przez strażników miejskich, a potem uszczuplenie portfela o mandat i jeszcze punkty karne najwyraźniej nie na wszystkich działa. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w piątek w południe fotoradar municypalnych zarejestrował dostawczego mercedesa, który pędził z zastraszającą prędkością po Harcerskiej. Samochód łaskawie zwolnił do 119 km/h na przejściu dla pieszych, po czym zaraz za nim rozpędził się do blisko 130 km/h. - Za kierownicą mercedesa siedział młody chłopak, który za nic ma przepisy oraz bezpieczeństwo innych użytkowników ruchu drogowego - relacjonuje Jolanta Głowacka. - Teraz kierowca musi liczyć się z mandatem w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi.

Kierowca mercedesa nie był wyjątkiem - w ostatni piątek fotoradar wykonał 24 zdjęcia - 10 aut miało płockie numery rejestracyjne, dziewięć było zarejestrowanych w powiecie płockim, a pięć w innych miejscach kraju.

Mimo że zaczął się już rok szkolny, strażników z fotoradarem nadal możemy spotkać nie tylko w rejonach szkół - we wrześniu będą się ustawiać przy Kochanowskiego, Mickiewicza, Sierpeckiej, Słonecznej, Kobylińskiego, Grabówce, Szpitalnej, Przyszkolnej, a także Żyznej i Harcerskiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE