Reklama

Październikowe Juwenalia bis z POKiS-em

Opublikowano:
Autor:

Październikowe Juwenalia bis z POKiS-em - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tegoroczne juwenalia w Płocku storpedowała pogoda. Studenci nadrobią jednak zaległości. W październiku planowane są trzy koncerty.

Tegoroczne juwenalia w Płocku storpedowała pogoda. Studenci nadrobią jednak zaległości. W październiku planowane są trzy koncerty.

Pierwsza, hip-hopowa część tegorocznego studenckiego święta odbyła się zgodnie z planem. Działające na płockich uczelniach samorządy studenckie mogły mieć wielkie powody do satysfakcji, ponieważ przygotowana przez nich impreza cieszyła się sporą popularnością. Nie tylko wśród studenckiej braci. Widzom nie przeszkadzał nawet ulewny deszcz.

Prognozy na kolejne dni mówiły o pogorszeniu się pogody. Organizatorzy doszli więc do wniosku, że rockową część Juwenaliów trzeba przełożyć na inny termin. Wraz ze stowarzyszeniem Ambitni w Działaniu oraz Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki samorządy studenckie ustaliły, że trzy koncerty organizowane jako Juwenalia 2013 bis odbędą się w udostępnionym przez POKiS lokalu przy ulicy Tumskiej 9A.

Zaplanowane zostały trzy koncerty. 10 października o godz. 18.30 wystąpią zespoły Alice Tea oraz Dead on Time. Tydzień później o 20 zaprezentuje się formacja Power of Trinity. Jako ostatnia wystąpi Cała Góra Barwinków, której koncert odbędzie się 24 października o 20.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE