Reklama

Paweł Wójcik zagra na życzenie płocczan

Opublikowano:
Autor:

Paweł Wójcik zagra na życzenie płocczan - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w piątek 24 stycznia o 19 na scenie POKiS-u ponownie wystąpi doskonały płocki duet Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak.

Już w piątek 24 stycznia o 19 na scenie POKiS-u ponownie wystąpi doskonały płocki duet Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak.

Nagrana przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki płyta „Piosenki ze szkłem” okazała się wielkim sukcesem. Cały jej nakład rozszedł się zaledwie w pół roku po premierze. Album stał się przepustką do ogólnopolskiej kariery. Paweł Wójcik zdobył Grand Prix na 31. Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA 2013 (16-24 listopada 2013) i na festiwalu w Ostrołęce. Sięgnął też po nagrodę im. Wojciecha Bellona na 48. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie.

Obecnie Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak przygotowują się do nagrania drugiego albumu, nie zaprzestając przy tym działalności koncertowej. Pamiętają, oczywiście, o swoich płockich fanach. Specjalnie z myślą o nich przygotowany został koncert, który odbędzie się w na scenie POKiS-u w piątek 24 stycznia o 19.

Organizatorzy koncertu przygotowali dla wszystkich miłośników talentu Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka niespodziankę. Podczas koncertu będzie można liczyć nie tylko na zdobycie autografów obu artystów, ale również na kupno ich debiutanckiego krążka.

Fot. Archiwum POKiS

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE