Reklama

Paw wybrał się na spacer po centrum miasta

Opublikowano:
Autor:

Paw wybrał się na spacer po centrum miasta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek na spacer po ulicy Sienkiewicza wybrał się paw. Mieszka w zoo, lecz najwyraźniej poczuł... zew natury.

W poniedziałek na spacer po ulicy Sienkiewicza wybrał się paw. Mieszka w zoo, lecz najwyraźniej poczuł... wiosenny zew natury. 

- Wiemy już o wszystkim, ekipa pojechała na miejsce, aby przywieźć pawia z powrotem do zoo – mówi nam pracująca w płockim ogrodzie zoologicznym, Magdalena Kowalkowska.

O ucieczce pawia dowiedzieliśmy się od jednej z czytelniczek, która przysłała nam zdjęcie nietypowego przechodnia namierzanego przez strażnika miejskiego. - Na noc nie są zamykane, więc zapewne wyfrunął z ogrodu - mówi Magdalena Kowalkowska. - Trzeba przyznać, że tym razem dość daleko.

Już był taki przypadek, tylko że ptak nie okazał się aż tak szybki i udało się go schwytać w okolicy ul. Norbertańskiej.

- Dostaliśmy anonimową informację w poniedziałek około godz. 9.40 z zastrzeżeniem, że to żaden dowcip - informuje rzecznika płockich municypalnych, Jolanta Głowacka. - Strażnicy już tam są. Będą pilnować pawia, aby nie dostał się na jezdnię, powrócił do zoo cały i zdrowy. Czekają na przyjazd pracowników ogrodu zoologicznego. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE