Reklama

Partia Roberta Biedronia ogłosiła liderów w najbliższych wyborach. Na Mazowszu...

Opublikowano:
Autor:

Partia Roberta Biedronia ogłosiła liderów w najbliższych wyborach. Na Mazowszu... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O tym, kto będzie reprezentował interesy Polski i Mazowsza w Brukseli zadecydujemy w niedzielę 26 maja. Działacze partii Wiosna ogłosili, kto został liderką listy na Mazowszu.

O tym, kto będzie reprezentował interesy Polski i Mazowsza w Brukseli zadecydujemy w niedzielę 26 maja. Działacze partii Wiosna ogłosili, kto został liderką listy na Mazowszu. 

"Jedynką" listy mazowieckiej ma być warszawianka, Paulina Piechna-Więckiewicz. Tak ją przedstawiono potencjalnym wyborcom:

– Prawniczka, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, doświadczona w działalności samorządowej, aktywistka i feministka. Mężatka, mama dwóch córeczek.

Paulina Piechna-Więckiewicz w latach 2011-2016, była wiceprzewodniczącą Sojuszu Lewicy-Demokratycznej, od 2006 r. do 2018 r. również radną miasta st. Warszawy.

Robert Biedroń został „jedynką” na warszawskiej liście Wiosny. Drugie miejsce w tym okręgu zajęła posłanka Joanna Scheuring-Wielgus (niegdyś Nowoczesna, posłanka miała nawet wspólnie z Piotrem Misiło biuro poselskie w Płocku).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE