Reklama

Partia Razem: Nie interesują nas przepychanki na billboardach

Opublikowano:
Autor:

Partia Razem: Nie interesują nas przepychanki na billboardach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości – Nasza Polska, to Polska, która ułatwia życie, spełnia nasze codzienne potrzeby, jest domem dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci, miejsca zamieszkania, wyznania czy koloru skóry – mówią przedstawiciele partii Razem, która zamierza powalczyć o miejsca w sejmiku wojewódzkim. Co będzie dla nich najważniejsze w tegorocznych wyborach samorządowych?

– Nasza Polska, to Polska, która ułatwia życie, spełnia nasze codzienne potrzeby, jest domem dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci, miejsca zamieszkania, wyznania czy koloru skóry – mówią przedstawiciele partii Razem, która zamierza powalczyć o miejsca w sejmiku wojewódzkim. Co będzie dla nich najważniejsze w tegorocznych wyborach samorządowych?

Hasło partii RAZEM brzmi: "Polska – wygodny dom dla wszystkich". Ugrupowanie zdradziło też, komu przypadnie rola liderów, czyli tzw. "jedynek" na wyborczych listach w jesiennych wyborach samorządowych.

– Codzienne życie w Polsce jest trudne. Wiedzą o tym rodzice małego dziecka, dla którego nie ma miejsca w żłobku, albo osoby z niepełnosprawnościami, które codziennie zmagają się z infrastrukturą niedostosowaną do ich potrzeb – tłumaczą, skąd pomysł na hasło. Mają zamiar dążyć do Polski, w której będzie miejsce dla wszystkich. Jak twierdzą, nie interesują ich „przepychanki na billboardach, jakie widać ostatnio w wykonaniu POPiS-u”. – My w naszej kampanii koncentrujemy się na konkretnych rozwiązaniach.

Liderem ugrupowania jest Adrian Zandberg. Na warszawskiej konferencji prasowej powiedział: – Właśnie wracam z Podlasia i Lubelszczyzny, gdzie przedstawialiśmy liderów tamtejszych list i rozmawialiśmy z mieszkańcami. I wiem jedno: ludzie są głodni polityki opartej na konkretach.

Jedynką w okręgu nr 4, obejmującym zachodnią część Mazowsza (Płock, Ciechanów, Sochaczew), będzie pochodząca z Sochaczewa Magdalena Malińska. – Jako Razem skończymy z podziałem na Polskę A i B – zapewniała Malińska. – Przywrócimy zamknięte połączenia kolejowe między miastami powiatowymi a Warszawą, tak aby kilka razy dziennie można było wygodnie i szybko dostać się do pracy. Tam, gdzie torów nigdy nie było, poprowadzimy połączenia autobusowe. Zadbamy o to, by mieszkańcy każdej wsi sołeckiej na Mazowszu kilka razy dziennie mogli skorzystać z autobusu w drodze do powiatowych ośrodków zdrowia, szpitali, urzędów czy sądu.

Pozostałe listy w wyborach do Sejmiku Województwa Mazowieckiego otworzą:

- w okręgu nr 5 (Radom) — Konrad Mostek,

- w okręgu nr 6 (Siedlce, Ostrołęka) — Dorota Olko,

- w okręgu nr 7 (powiaty podwarszawskie) — Marcin Górski.

W Warszawie “jedynkami” list Razem są: Julia Zimmermann (okręg nr 1), Katarzyna Paprota (okręg nr 2) i Anna Jagodzińska (okręg nr 3).

Debata przedwyborcza podczas wyborów w 2015 r., wypowiada się Magdalena Malińska / zdjęcie wykonał Tomasz Miecznik

[ZT]19075[/ZT]

[ZT]13192[/ZT]

[ZT]19096[/ZT]

[ZT]19903[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE