Reklama

Parlamentarzyści łączą siły w ramach zespołu ds. budowy S10

Opublikowano:
Autor:

Parlamentarzyści łączą siły w ramach zespołu ds. budowy S10 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Arkadiusz Iwaniak tuż po zostaniu posłem zapowiedział powstanie parlamentarnego zespołu ds. budowy trasy S 10. Jak zresztą zapowiedział, tak zrobił. Zaprosił także do tego grona innych parlamentarzystów.

Arkadiusz Iwaniak, tuż po zostaniu posłem, zapowiedział powstanie Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy S 10. Jak zresztą zapowiedział, tak zrobił. Zaprosił także do tego grona innych parlamentarzystów.

Grupa powstałą 20 grudnia 2019 r., prezydium Sejmu na posiedzeniu 8 stycznia 2020 r. przyjęło do wiadomości informację o powołaniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy S10. Na początku w składzie byli przedstawiciele Lewicy: Arkadiusz Iwaniak, Włodzimierz Czarzasty, Krzysztof Gawkowski i Jan Szopiński oraz Paweł Olszewski (KO). Obecnie już wiadomo, że na przewodniczącego wybrano Arkadiusza Iwaniaka, natomiast wiceprzewodniczącymi zostali: posłanka z okręgu płocko-ciechanowskiego Elżbieta Gapińska (KO), Jan Szopiński (okręg nr 4 - Bydgoszcz), Dariusz Wieczorek (Lewica, okręg nr 41 - Szczecin). Jak poinformowano, do zespołu dołączył senator PiS z okręgu płocko-ciechanowskiego, Marek Martynowski.

Najbliższe posiedzenie odbędzie się 13 lutego. Planują na nie zaprosić samorządowców, przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Ministerstwa Infrastruktury.

- Będziemy rozmawiali o planie przebiegu drogi, planie finansowym oraz terminie realizacji inwestycji - powiadomił poseł.

[ZT]24520[/ZT]

[ZT]24425[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE