Reklama

Parking przy Kauflandzie będzie częściowo płatny. Oto stawka

Opublikowano:
Autor:

Parking przy Kauflandzie będzie częściowo płatny. Oto stawka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedawno informowaliśmy, że darmowy parking przy markecie Kaufland niedługo stanie się częściowo płatny. Klientowi, który przyjedzie samochodem i skorzysta z parkingu, zostanie przyznany czas na zrobienie zakupów bez dodatkowej opłaty, natomiast po przekroczeniu limitu czasu trzeba będzie zapłacić. Ustalono wyższą stawkę niż w strefie płatnego parkowania z parkomatami zarządzanymi przez Komunikację Miejską.

Niedawno informowaliśmy, że darmowy parking przy markecie Kaufland niedługo stanie się częściowo płatny. Klientowi, który przyjedzie samochodem i skorzysta z parkingu, zostanie przyznany czas na zrobienie zakupów bez dodatkowej opłaty, natomiast po przekroczeniu limitu czasu trzeba będzie zapłacić. Ustalono wyższą stawkę niż w strefie płatnego parkowania z parkomatami zarządzanymi przez Komunikację Miejską. 

Parkowanie przy Kauflandzie stanie się niebawem częściowo płatne, jednak postanowiono wydłużyć czas postoju dla klientów bez wyszukiwania jakiejkolwiek kwoty z portfela, aby mogli w spokoju zrobić zakupy. Czas bez opłat będzie więc wynosił nie 90 minut, jak wcześniej informowało biuro prasowe sieci Kaufland Polska Markety Sp. z o. o. , tylko 120 minut.

- Powyżej 120 minut każda kolejna godzina ma być już płatna 4 zł – poinformował nas ponownie Krzysztof Litwinek z biura prasowego sieci.  

Kierowcy będą musieli tuż po przyjeździe pobrać bilet, z którym po zakupach powinni udać się do kasy parkingowej usytuowanej w pobliżu wejścia do sklepu. Jeśli zdąży się zrobić wszystkie sprawunki przez dwie godziny, wówczas opłaty nie obowiązują. Płacimy tylko w przypadku przekroczenia limitu czasu. 

Wstępnie zakończenie prac na parkingu planuje się na 23 sierpnia. 

[ZT]16223[/ZT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE