Reklama

Parking na Sienkiewicza. Jak długo jeszcze?

Opublikowano:
Autor:

Parking na Sienkiewicza. Jak długo jeszcze? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Budowa parkingu przy Sienkiewicza miała się zakończyć do połowy grudnia ubiegłego roku. Kiedy będziemy mogli zostawić auta na nowiutkim parkingu?

Budowa parkingu przy Sienkiewicza miała się zakończyć do połowy grudnia ubiegłego roku. Kiedy będziemy mogli zostawić auta na nowiutkim parkingu?

Budowa 54 miejsc postojowych w miejscu prowizorycznego pełnego dziur i wertepów parkingu vis a vis Płockiej Galerii Sztuki miała się zakończyć do połowy grudnia, ale ponieważ były problemy z zagęszczeniem gruntu i odwodnieniem tego terenu, nie udało się dotrzymać terminu. Potem przyszła zima, która za nic w świecie nie chciała sobie pójść, i przez kilka miesięcy przy Sienkiewicza nic się nie działo. W spółce Inwestycje Miejskie, która odpowiada za budowę parkingu, oceniano, że stan prac jest na tyle zaawansowany, że gdy tylko poprawi się pogoda, pójdzie jak z płatka.

Teraz, gdy wreszcie przyszła wiosna, roboty wznowiono. Potrwają ok. dwóch tygodni - jak zapowiadają Inwestycje Miejskie, zakończenie budowy planowane jest na koniec kwietnia.

To trzeci parking w centrum po tym przy 3 Maja (na 65 miejsc) i przy Kościuszki (na 57 miejsc). Tak jak pozostałe będzie wykonany z płyt ażurowych, miejsce do parkowania znajdą na nim 54 samochody, dwa miejsca będą zarezerwowane dla osób niepełnosprawnych.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE