Reklama

Parking już gotowy. Czemu nieczynny?

Opublikowano:
Autor:

Parking już gotowy. Czemu nieczynny? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Budowa nowego dużego parkingu przy Harcerskiej w Imielnicy już się zakończyła. Dlaczego nie można tam parkować?

Budowa nowego dużego parkingu przy Harcerskiej w Imielnicy już się zakończyła. Dlaczego nie można tam parkować?

Jak już pisaliśmy, nowy parking w pobliżu cmentarza w Imielnicy miał być gotowy do połowy czerwca. Czerwiec ma się ku końcowi i okazałym obiektem można się już właściwie chwalić - parking na ponad 100 miejsc jest już gotowy, znaki wymalowane, nawet nowo zasiana trawa już zdążyła wyrosnąć. Ale wciąż nie można z niego korzystać. Dlaczego? - Wykonawca zakończył prace w terminie, rozpoczęła się już także procedura związana z odbiorem inwestycji - powiedział nam Konrad Kozłowski z ratuszowego biura prasowego. - Trzeba czekać jeszcze na pozwolenie na użytkowanie od powiatowego inspektora nadzoru budowlanego.

To może trochę potrwać i prawdopodobnie z otwarciem trzeba się będzie wstrzymać aż do połowy lipca. Do tego czasu nikt nie może tam parkować.

Przypomnijmy: przetarg na budowę parkingu u zbiegu Harcerskiej i Kątowej wygrała Firma Remontow-Budowlana „Lipowski”. Ze swoją ceną nieco ponad 540 tys. zł (Ratusz przewidywał, że budowa pochłonie ok. 800 tys. zł) pokonała 18 innych oferentów. W okolicy cmentarza przybyło tam 90 miejsc postojowych i 12 miejsc dla niepełnosprawnych, czyli łącznie będą mogły zaparkować tam 102 samochody. W odróżnieniu od wykonanych z płyt ażurowych w centrum miasta, nowy parking będzie wykonany z kostki betonowej. Parking jest oświetlony.

Fot. Portal PłockUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE