Reklama

Panie w kowbojskich kapeluszach zapowiedziały imprezę

Opublikowano:
Autor:

Panie w kowbojskich kapeluszach zapowiedziały imprezę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tańczą od wielu lat, zarażając pasją innych. W repertuarze mają ponad dwadzieścia choreografii, w tym mają zgodę na wykorzystanie muzyki jednej z największych gwiazd tej muzyki w kraju, Michała Lonstara. - To nie tylko muzyka, to styl życia - mówią panie z zespołu "Old Country". Zdradziły, że szykują dla płocczan wyjątkową imprezę.

Tańczą od wielu lat, zarażając pasją innych. W repertuarze mają ponad dwadzieścia choreografii, w tym mają zgodę na wykorzystanie muzyki jednej z największych gwiazd tej muzyki w kraju, Michała Lonstara. - To nie tylko muzyka, to styl życia – mówią panie z zespołu „Old Country”. Zdradziły, że szykują dla płocczan wyjątkową imprezę.

W poniedziałek kilka tancerek z zespołu „Old Country” wystrojonych w duże, kowbojskie kapelusze opowiedziało o najbliższych planach. Nie trzeba też było ich szczególnie długo prosić, aby zatańczyły fragment z tego, co z pewnością wkrótce zobaczymy w trakcie II Dnia Muzyki Country. Tylko na solo nie znalazły się już wystarczająco odważne panie.

Płocką imprezę w ramach Polskiego Dnia Muzyki Country organizują seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

- Zamiłowaniem do muzyki country zaraził mnie mój brat, podobnie jak do motocykli – wyjaśniała Elżbieta Chaleńska-Rurka, prezeska Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W konferencji prasowej brała również udział miejska radna, Joanna Olejnik, prywatnie także miłośniczka imponujących jednośladów. W dniu imprezy, czyli 30 września, o godzinie 16.00 na starówkę przyjadą motocyklistki, aby włączyć się do zabawy.

Dla pań z „Old Country” planowany występ to nie pierwszyzna. Wielokrotnie tańczyły już na miejskich wydarzeniach, jarmarkach, a już niedługo zobaczymy ich występ na kolejnych targach dla seniorów w Orlen Arenie (w tym roku gwiazda będzie zespół Trubadurzy). II Dzień Muzyki Country w Płocku wypełni nauka tańca liniowego, czyli zatańczymy do muzyki country w restauracji "Stary Rynek 4", będzie także poczęstunek. Seniorki zapraszają do udziału wszystkich chętnych.

- Lubimy to, czy się zajmujemy. Jesteśmy normalne i skromne – śmiały się panie. Mają w sobie pasję do tańca i mnóstwo radości. Oby udzieliła się każdemu, kto skorzysta z tej okazji.

[YT]https://youtu.be/o3kLeEXA5O4[/YT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE