Reklama

Panie dostały serca od policji. A panowie?

Opublikowano:
Autor:

Panie dostały serca od policji. A panowie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji Dnia Kobiet policjanci wręczali paniom zapachowe serduszka ze wskazaniami odpowiedniego zachowania w ruchu drogowym. Niektóre hasła okazały się całkiem pomysłowe. Tym razem policjantki pomyślały o panach w Dniu Mężczyzn i urozmaiciły rutynową kontrolę innymi upominkami.

Z okazji Dnia Kobiet policjanci wręczali paniom zapachowe serduszka ze wskazaniami odpowiedniego zachowania w ruchu drogowym. Niektóre hasła okazały się całkiem pomysłowe. Tym razem policjantki pomyślały o panach w Dniu Mężczyzn i urozmaiciły rutynową kontrolę innymi upominkami.

- Prawdziwy mężczyzna za kierownicą – z takim hasłem płockie policjantki prowadziły kontrole drogowe w wypadającym 10 marca Dniu Mężczyzn. Te okazały się raczej niecodzienne, ponieważ funkcjonariuszki nie sprawdzały wyłącznie trzeźwości panów siedzących za kierownicą samochodu. Wręczały im również breloczki do kluczy z napisem „Prowadzę, jestem trzeźwy” i naklejki na szybę auta z hasłem „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”.

Policja wykorzystały kolejne święto nie tylko do złożenia życzeń. - Dzisiejsze działania są prowadzone w ramach akcji „Prawdziwy mężczyzna za kierownicą”. Takim prawdziwym mężczyzną za kierownicą jest między innymi mężczyzna, który kieruje samochodem na trzeźwo i nie powoduje zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego – uświadamia policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek.

Czytaj też:

Fot. KMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE