Reklama

Pamiętajcie o zmianie czasu. Trzeba uważać na rozkład autobusów

Opublikowano:
Autor:

Pamiętajcie o zmianie czasu. Trzeba uważać na rozkład autobusów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. Komunikacja Miejska ostrzega, że niektóre autobusy tej nocy nie będą realizowały swoich kursów.

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. Komunikacja Miejska ostrzega, że niektóre autobusy tej nocy nie będą realizowały swoich kursów.

Polacy od 1977 roku zmieniają czas w okresie letnim i zimowym. W nocy z 25 na 26 marca przestawimy nasze zegarki z godziny 2:00 na 3:00. 

Paradoksalnie jest to niezwykle skomplikowana operacja. Przykładowo pociągi będące w tym momencie w trasie muszą zatrzymać się na najbliższej stacji i czekać godzinę. Przed podobnymi, choć na o wiele mniejszą skalę, utrudnieniami przestrzega Komunikacja Miejska.

W związku z tym miejski przewoźnik nie zrealizuje kursu linii N1 o godzinie 2:20 z Podolszyc i 2:28 z Kostrogaju. Z kolei kurs o 3:14 z Borowiczek będzie miał ok. 10-minutowe opóźnienie. Pozostałe kursy linii N1,N2 i N3 będą realizowane bez zmian, zgodnie z obowiązującym czasem. 

Zaś co do pytania fundamentalnego, czyli czy w związku ze zmianą dane nam będzie pospać dłużej czy krócej, odpowiedź jest tym razem pesymistyczna- w niedzielę trzeba będzie wcześniej wstać.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE