Reklama

Oto najpiękniejsi studenci płockiej filii politechniki

Opublikowano:
Autor:

Oto najpiękniejsi studenci płockiej filii politechniki  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tym razem studenci Politechniki Warszawskiej rywalizowali nie w osiągnięciach naukowych, ale pod względem swej urody. Podczas gali wybrano Miss i Mistera płockiej filii.

Tym razem studenci Politechniki Warszawskiej rywalizowali nie w osiągnięciach naukowych, ale pod względem swej urody. Podczas gali wybrano Miss i Mistera płockiej filii. 

W czwartek na auli politechniki studenci doceniali nie tylko intelektualne walory swoich koleżanek i kolegów, ale i ich urodę. W szranki stanęło ponad 20 urodziwych studentek i przystojnych studentów,, którzy zaprezentowali się w strojach sportowych, wieczorowych oraz na imprezę.

Tytuły najpiękniejszych przypadły Karolinie Maćkiewicz i Rafałowi Lewandowiczowi z Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz Karolinie Mikołajczyk i Adrianowi Bylińskiemu z Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych. Tytuły vice otrzymali: Maria Lewandowska  i Mariusz Swat (WBMiP) oraz Aleksandra Machel i Piotr Cytacki (KNEiS). Miss i Misterem Publiczności zostali: Anna Piłat i Damian Dudziński.

Płocczanie będą teraz reprezentowali Płock w wyborach miss i mistera całej Politechniki, które odbędą się w listopadzie w Warszawie. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE