Reklama

Ostrzegają przed trudnymi warunkami na drogach. Będzie bardzo ślisko

Opublikowano:
Autor:

Ostrzegają przed trudnymi warunkami na drogach. Będzie bardzo ślisko - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pogoda znów sparaliżuje ruch na drogach? Ostatnim razem samochody ześlizgiwały się ze wzniesień, kierowcy tracili nad panowanie nad pojazdami, a korek w centrum miasta wystawił na próbę cierpliwość wielu kierowców. W piątek ponownie może zrobić się bardzo ślisko i to nie tylko w Płocku, ale też na terenie powiatu płockiego i na całym Mazowszu.

Pogoda znów sparaliżuje ruch na drogach? Ostatnim razem samochody ześlizgiwały się ze wzniesień, kierowcy tracili nad panowanie nad pojazdami, a korek w centrum miasta wystawił na próbę cierpliwość wielu kierowców. W piątek ponownie może zrobić się bardzo ślisko i to nie tylko w Płocku, ale też na terenie powiatu płockiego i na całym Mazowszu.

Zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu - tak brzmi ostrzeżenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Mogą także wystąpić opady marznącego śniegu. Temperatura minimalna będzie się wahać od -5 do -1 stopnia Celsjusza. Zjawiska atmosferyczne są prognozowane od godz. 12.00 w piątek do północy. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oszacowano na 80 proc.

W Ratuszu apelują o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drogach!

Po poniedziałkowej sytuacji, której wielu kierowców wolałoby chyba nie wspominać, zapewniano, że służby walczyły z sytuacją na tyle, na ile mogły.

- Służby miejskie są w gotowości do interwencji w celu zwalczania śliskości - twierdzą w piątek.

[ZT]21322[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE