Reklama

Ostatnia w tym roku przejażdżka rolkarzy

Opublikowano:
Autor:

Ostatnia w tym roku przejażdżka rolkarzy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wystartują w niedzielę spod Orlen Areny o 20. Dwie godziny później ponownie pojawią się w tym samym miejscu. A później na kilka miesięcy odwieszą swe rolki na kołki.

Wystartują w niedzielę spod Orlen Areny o 20. Dwie godziny później ponownie pojawią się w tym samym miejscu. A później na kilka miesięcy odwieszą swe rolki na kołki.


Trasa przejazdu tym razem będzie liczyła czternaście kilometrów. Organizatorzy zapowiadają, że tempo powinno być mocniejsze niż dotychczas. Wciąż jednak będzie uwzględniana różnorodność w przygotowaniu i wytrenowaniu poszczególnych uczestników. Na całej trasie przejazdu słyszalna będzie muzyka. Przygotowane zostaną również konkursy i inne atrakcje.

– Udało nam się zintegrować środowisko płockich rolkarzy – powiedział organizator przejazdu Marcin Myszkowski. – Dzięki temu w różnych grupach trenuje coraz więcej osób. A w kręgu ich zainteresowań jest coraz więcej różnych rodzajów aktywności związanych z wrotkami lub rolkami.

Na trasie przejazdu znajdą się ulice: Łukasiewicza, Gałczyńskiego, Dobrzyńska, Mościckiego, Miodowa, Łukasiewicza, Nowowiejskiego, Kwiatka, Kolegialna, Wyszogrodzka, Graniczna, Targowa, Otolińska, Piłsudskiego, Kilińskiego, Sienkiewicza, Bielska, Kobylińskiego, Łukasiewicza.

Ostatni w tym roku płocki Nightskating został zaplanowany na niedzielę 6 października. Zbiórka pod Orlen Areną o 19.30, a pół godziny później planowane jest wyruszenie na trasę.

Fot. Adek Jasiński

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE