Reklama

Ostatni tydzień konkursu. Wystarczy sfotografować rybkę

Opublikowano:
Autor:

Ostatni tydzień konkursu. Wystarczy sfotografować rybkę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dzisiejszych czasach zrobienie zdjęcia jest jedną z prostszych czynności. Wystarczy nacisnąć spust migawki i voila! Po kilku sekundach na ekranie pojawi się uchwycony obraz. A jeśli przypadkiem będzie to jedna z rybek z akwariów w płockim zoo, to można wygrać nagrody.

W dzisiejszych czasach zrobienie zdjęcia jest jedną z prostszych czynności. Wystarczy nacisnąć spust migawki i voila! Po kilku sekundach na ekranie pojawi się uchwycony obraz. A jeśli przypadkiem będzie to jedna z rybek z akwariów w płockim zoo, to można wygrać nagrody.

Płockie zoo zorganizowało konkurs "Złap rybkę na fotkę". Czasu na przysłanie prac jest coraz mniej, bo termin mija 1 września. A jest o co walczyć. Konkurs podzielono na dwie kategorie wiekowe: dorośli i dzieci. 

[ZT]14500[/ZT]

Starsi uczestnicy za swoją fotografię mogą zgarnąć rower miejski wraz z rocznym zaproszeniem do płockiego ogrodu zoologicznego. Dzieci z kolei dzięki wygranej mogą złapać bakcyla na hodowanie rybek - nagrodą w ich kategorii jest kompletny zestaw akwarystyczny, czyli akwarium na 32 litrów, szafkę, oświetlenie, grzałkę, system filtracyjny, zapas pokarmów i preparatów dla ryb, a także roczne zaproszenie do zoo. Będą też wyróżnienia, które będą nagradzane m.in. wejściami do zoo czy też bonami na usługi w serwisie samochodowym. 

Podpisane prace - nie więcej niż osiem odbitek w formacie 20x30 cm wraz z zapisem cyfrowym na płycie CD, należy przysłać pocztą lub dostarczyć do siedziby zoo. Wręczenie nagród odbędzie się we wrześniu. 

Regulamin konkursu dostępny na stronie zoo. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE