Reklama

Ostatni seans Kina Letniego na starówce i spotkanie ze znaną aktorką

Opublikowano:
Autor:

Ostatni seans Kina Letniego na starówce i spotkanie ze znaną aktorką - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek po raz ostatni na starówce w sezonie letnim zostanie wyświetlony film „Bilet na Księżyc”. Wydarzenie rozpocznie się jednak wcześniej ze względu na spotkanie z udziałem zaproszonego gościa.

W czwartek po raz ostatni na starówce w sezonie letnim zostanie wyświetlony film „Bilet na Księżyc”. Wydarzenie rozpocznie się jednak wcześniej ze względu na spotkanie z udziałem zaproszonego gościa. 

Kogo tym razem spotkamy na płockiej starówce? Aktorkę filmową i teatralną, wokalistkę Olgę Bończyk. Ukończyła wrocławską Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. K. Szymanowskiego w klasie fortepianu. Jest absolwentką wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Aktorka znana jest głównie z roli Edyty – anestezjologa ze Szpitala w Leśnej Górze (serial „Na dobre i na złe”), obecnie możemy oglądać ją jako Sylwię w „Barwach szczęścia” oraz w wielu rolach teatralnych. Nie zapomnijmy też, że aktorka zajmuje się dubbingiem. Jej głos możemy usłyszeć w wielu bajkach i filmach. 

- Pani Olga ma wielki talent, poczucie humoru i wiele ciepła w sobie. Aby się o tym przekonać, trzeba koniecznie wziąć udział w naszym wydarzeniu na Starym Rynku – zachęcają organizatorzy Kina Letniego.

Spotkanie z aktorką rozpocznie się 31 sierpnia o godz. 20.00 i poprowadzi je aktor płockiego teatru, Piotr Bała. Po rozmowie będzie także czas na pamiątkowe zdjęcia i rozdawanie autografów. Projekcja polskiego filmu obyczajowego „Bilet na Księżyc” o godz. 21.00.

Fot. Materiały promocyjne organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE