Reklama

Orlen wstrzymał wyjazdy służbowe. Koncern podejmuje środki ostrożności

Opublikowano:
Autor:

Orlen wstrzymał wyjazdy służbowe. Koncern podejmuje środki ostrożności  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z pandemią koronawirusa PKN ORLEN wprowadził dodatkowe środki ostrożności. Odwołano m.in. wszystkie wyjazdy służbowe do krajów objętych pandemią, a pracownicy powracający z delegacji z tychże rejonów mogą być zobowiązani do pracy w domu.

W związku z pandemią koronawirusa PKN ORLEN wprowadził dodatkowe środki ostrożności. Odwołano m.in. wszystkie wyjazdy służbowe do krajów objętych pandemią, a pracownicy powracający z delegacji z tychże rejonów mogą być zobowiązani do pracy w domu.

Dodatkowe środki bezpieczeństwa podejmują niemalże wszyscy. Nie inaczej jest w całej Grupie Kapitałowej ORLEN.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników i ich rodzin, PKN ORLEN wprowadził stosowne zasady BHP mających na celu ograniczenie ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa - zapewnia biuro prasowe. 

Wstrzymano wszystkie wyjazdy służbowe do krajów, które Główny Inspektor Sanitarny jako te, gdzie ryzyko zarażenia koronawirusem jest duże. 

- Jednocześnie dla wzmocnienia środków ostrożności, pracownicy powracający z miejsc zagrożonych epidemią mogą zostać zobowiązani do skorzystania z opcji pracy w domu bądź wykorzystują zaległy urlop wypoczynkowy - informuje biuro prasowe. 

Wszyscy pracownicy zostali pouczeni o możliwości skorzystania z zasiłku opiekuńczego przysługującego rodzicom dzieci do lat 8. 

[ZT]25054[/ZT]

- Z kolei dla rodziców dzieci do 14 roku życia, pracodawca umożliwia pracę zdalną, jeśli rodzaj wykonywanej pracy na to pozwala i przełożony wyrazi na to zgodę.

Równolegle prowadzona jest szeroka akcja informacyjna dot. środków ostrożności i zasad higieny wśród pracowników. Wykorzystywane są do tego wszystkie dostępne kanały komunikacji wewnętrznej m.in. mailing, czy Intranet w spółkach Grupy Kapitałowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE