Reklama

Orlen włącza instalacje. Zapowiada nawet kilkudniowe efekty świetlne i dźwiękowe

Opublikowano:
Autor:

Orlen włącza instalacje. Zapowiada nawet kilkudniowe efekty świetlne i dźwiękowe - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości – Procedura może – ale nie musi – skutkować pojawieniem się efektów świetlnych i dźwiękowych nad Zakładem Produkcyjnym ORLENU – uprzedza biuro prasowe koncernu.

– Procedura może – ale nie musi – skutkować pojawieniem się efektów świetlnych i dźwiękowych nad Zakładem Produkcyjnym ORLENU – uprzedza biuro prasowe koncernu.

Od kiedy? Już od najbliższej niedzieli, 28 października. Tego dnia w Zakładzie Produkcyjnym ORLENU w Płocku, po przeprowadzonych pracach remontowych, włączane będą do produkcji instalacje części petrochemicznej m.in. instalacja Olefin, Fenolu i Butadienu.

– Podczas włączania do produkcji instalacji Olefin ze względu na specyfikę tej instalacji i parametry techniczne zajdzie konieczność skierowania strumieni technologicznych na pochodnie. Efekty świetlne nad ORLENEM – o zmiennej intensywności – mogą będę widoczne maksymalnie do piątku 2 listopada. Przepraszamy za wszelkie uciążliwości świetlne – zwłaszcza w porze nocnej – o ile takie wystąpią – podkreśla biuro prasowe.

Zapewniają zarazem, że proces uruchamiania instalacji części petrochemicznej kompleksu produkcyjnego w Płocku będzie prowadzony pod nadzorem wykwalifikowanej kadry inżynieryjnej, służb odpowiedzialnych za ochronę środowiska oraz zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami bezpieczeństwa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE