Reklama

Orlen ostrzega: przełączamy reaktory

Opublikowano:
Autor:

Orlen ostrzega: przełączamy reaktory - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy poniedziałek na instalacji olefin rozpocznie się proces przełączania reaktorów – zapowiadają służby prasowe Orlenu.

W najbliższy poniedziałek na instalacji olefin rozpocznie się proces przełączania reaktorów – zapowiadają służby prasowe Orlenu.

Jak poinformował koncern, w poniedziałek od rana na instalacji olefin odbędzie się proces przełączania reaktorów. Wprawdzie najprawdopodobniej obędzie się bez uciążliwości zapachowych, za to można się spodziewać intensywniejszego niż zwykle działania pochodni na terenie zakładu produkcyjnego. – Wynika ona zarówno z bezpieczeństwa technologicznego, jak i zamiaru osiągniecia parametrów jakościowych produktów – wyjaśnia biuro prasowe.

Orlen uspokaja, że cały proces będzie przebiegał pod czujnym okiem kadry technologów i specjalistów odpowiedzialnych za ochronę środowiska i dodaje, że w stan jakości powietrza będzie nieustannie monitorowany ciągłe pomiary stężeń substancji w stacji monitoringu powietrza zlokalizowanej przy ulicy Królowej Jadwigi. Wyniki pomiarów ze stacji są ogólnodostępne i automatycznie przesyłane do bazy systemu Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie oraz dostępne w Internecie pod adresem: http://sojp.wios.warszawa.pl. 

Fot. PKN Orlen

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE