Reklama

Orlen Olimpiada. Wiadomo, kiedy i w jakiej formule

Opublikowano:
Autor:

Orlen Olimpiada. Wiadomo, kiedy i w jakiej formule - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już wiadomo, kiedy w tym roku odbędzie się coroczne święto Orlenu. Podobnie jak w zeszłym roku załoga koncernu będzie bawiła się ze wszystkimi płocczanami.

Już wiadomo, kiedy w tym roku odbędzie się coroczne święto Orlenu. Podobnie jak w zeszłym roku załoga koncernu będzie bawiła się ze wszystkimi płocczanami. 

Przypomnijmy: w ubiegłym roku nowe władze Orlenu powróciły do formuły wspólnej zabawy płocczan z załogą koncernu i urządziły Dni Chemika razem z Orlen Olimpiadą. Z naszych informacji wynika, że w tym roku będzie tak samo - znów oba wydarzenia odbędą się łącznie. Kiedy? W pierwszy czerwcowy weekend, czyli 3-4 czerwca. Koncern na razie nie zdradza szczegółów atrakcji, które przygotowuje na Dni Chemika.

Wiadomo za to, że na wniosek załogi pojawią się nowe dyscypliny na Orlen Olimpiadzie, podczas której pracownicy zarówno Orlenu, jak i wszystkich spółek zależnych rywalizują w różnych konkurencjach sportowych. Będą to m.in. szachy i pływanie. Konkurencje będą rozgrywane nie tylko na stadionie Wisły Płock, ale i w Orlen Arenie (m.in, siatkówka i szachy) oraz na basenie Jagiellonki.

W zeszłym roku na stadionie wystąpiła Bonnie Tyler, a w różnych turniejach zmagało się ponad 2 tys. zawodników.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE