Reklama

Orka odnaleziona. Ktoś ją zabrał spod sklepu

Opublikowano:
Autor:

Orka odnaleziona. Ktoś ją zabrał spod sklepu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Orka, czyli sunia nowofundlanda, dzielnie ratująca ludzi jako czworonożny ratownik WOPR, czekała na właściciela pod Auchan, ale gdy jej pan wyszedł ze sklepu, okazało się, że psa nie ma. Po nagłośnieniu sprawy przez media, zguba szybko się znalazła...

Orka, czyli sunia nowofundlanda, dzielnie ratująca ludzi jako czworonożny ratownik WOPR, czekała na właściciela pod Auchan, ale gdy jej pan wyszedł ze sklepu, okazało się, że psa nie ma. Po nagłośnieniu sprawy przez media, zguba szybko się znalazła...

O sprawie suni pisaliśmy wczoraj wieczorem. Zaginięcie czworonożnego ratownika WOPR sprzed Auchan poruszyło nawet dziennikarzy ogólnopolskiej stacji RMF, którzy również nagłaśniali sprawę zniknięcia albo uprowadzenia psiny. Apele medialne przyniosły skutek -  jak poinformował WOPR, wczoraj, w niedziele tuż po 22.00 Orka wróciła do domu cała i zdrowa.  Okazuje się, że po tym, jak media, m.in. nasz portal, nagłośniły sprawę, osoba, która zabrała orkę spod sklepu, zadzwoniła do właścicieli.

- Tłumaczenie było pokrętne, ten ktoś rzekomo myślał, że ten pies zabłądził - informuje WOPR. - Suczka została zwabiona jedzeniem do samochodu i zabrana kilkanaście kilometrów od Płocka. Na szczęście w związku z tą eskapadą straciła wyłącznie obrożę. Dziękujemy bardzo za apel, który na pewno przyczynił się do szybkiego i jakże szczęśliwego zakończenia.

Najbliższa okazja, by zobaczyć cudnego nowofundlanda będzie w najbliższą sobotę podczas szkolenia dotyczącego prawidłowego zachowania podczas załamania się lodu i nieplanowanej kąpieli w lodowatej wodzie. Orka z pewnością pojawi się nad zalewem i będzie bacznie obserwować całą akcję.  Każdy, kto sam chciałby spróbować wyjść z lodowatej opresji, powinien skontaktować się z WOPR wcześniej: telefonicznie 24-262-92-28, mailowo: biuro@woprplock.pl ( podając niezbędne dane: imię, nazwisko, telefon kontaktowy, e-mail) lub osobiście ul. Wyszogrodzka 1a – budynek Państwowej Straży Pożarnej (wjazd od ul. Ułańskiej).

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock


Więcej zdjęć Orki podczas Dnia Małego Żeglarza w naszej galerii

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE