Reklama

Okoliczności śmiertelnego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury

Opublikowano:
Autor:

Okoliczności śmiertelnego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Informowaliśmy o tym zdarzeniu, do którego doszło w miniony weekend. W wyniku zderzenia z samochodem kierujący rowerem doznał tak poważnych obrażeń, że nie zdołano już mu pomóc. Mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci ponownie apelują o mniejszą prędkość w trakcie jazdy i noszenie elementów odblaskowych.

Informowaliśmy o tym zdarzeniu, do którego doszło w miniony weekend. W wyniku zderzenia z samochodem kierujący rowerem doznał tak poważnych obrażeń, że nie zdołano już mu pomóc. Mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci ponownie apelują o mniejszą prędkość w trakcie jazdy i korzystanie z elementów odblaskowych.

W sobotę, 18 stycznia 2020 roku przed godziną 5.00 w miejscowości Osiek Włostybory, na nieoświetlonej drodze poza obszarem zabudowanym, doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

[ZT]24587[/ZT]

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi 29-letni kierujący fiatem seicento zderzył się czołowo z 55-letnim kierującym rowerem jadącym z kierunku przeciwnego - informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

55-latek, na skutek odniesionych obrażeń, zmarł na miejscu.

Badanie stanu trzeźwości kierującego fiatem wykazało, że był trzeźwy. Bliższe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sierpcu.

Warto korzystać z elementów odblaskowych!

Policjanci apelują zarówno do kierowców, jak i do rowerzystów. Tych pierwszych proszą, aby szczególnie zimą dostosowywali prędkość do warunków panujących na drodze, tak by kierujący mógł kontrolować sytuację na drodze i w razie potrzeby bezpiecznie zatrzymać pojazd. Z kolei rowerzystów - oprócz stosowania wymaganego oświetlenia - zachęcają do noszenia elementów odblaskowych nie tylko w nocy, ale o każdej porze dnia, także w terenie zabudowanym, co poprawi widoczność i umożliwi kierowcom  podjęcie prawidłowej reakcji na drodze, a także zapobiegnie wypadkowi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE