Reklama

Ojciec Mateusz z Płocka już dziś w TVP1. Zobaczcie zwiastun

Opublikowano:
Autor:

Ojciec Mateusz z Płocka już dziś w TVP1. Zobaczcie zwiastun - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli nawet zwykle nie oglądamy seriali, to może dziś zróbmy wyjątek na kolejny odcinek „Ojca Mateusza”. Sympatyczny ksiądz, który pomaga rozwiązywać zagadki kryminalne, będzie wmieszany wraz z policjantami z Sandomierza w kolejną sprawę, tym razem w Płocku.

Jeśli nawet zwykle nie oglądamy seriali, to może dziś zróbmy wyjątek na kolejny odcinek „Ojca Mateusza”. Sympatyczny ksiądz, który pomaga rozwiązywać zagadki kryminalne, będzie wmieszany wraz z policjantami z Sandomierza w kolejną sprawę, tym razem w Płocku.

W odcinku, który zatytułowano „Fatalne spotkanie”, sporo się będzie działo, są płockie, zimowe kadry i już w pierwszej scenie dowiadujemy się, że postacie z serialu przyjechały do naszego miasta. Płocczanie nie będą mieli kłopotu z rozpoznaniem miejsca, policjanci wraz z księdzem wysiądą obok katedry i Muzeum Diecezjalnego. Zobaczcie oficjalny zwiastun:

[YT]https://youtu.be/i3JL29Se5Kg[/YT]

Najczęściej pojawia się widok na płocką katedrę i na panoramę miasta. Tu do wyboru nocna, z podświetlonymi murami, i taka typowo zimowa za dnia, ze skutą krą Wisłą od strony Radziwia, czy też z wieży Małachowianki. Wyłuskamy sceny we wnętrzu Muzeum Diecezjalnego, kręcone nocą na starówce z podświetlającą budynki iluminacją, ojcu Mateuszowi przydarzy się wypadek przy farze w trakcie jazdy na rowerze i zapuka do drzwi zabytkowego domu w podwórzu przy Piekarskiej, tuż za Domem Darmstadt. Sporo scen nakręcono w Hotelu Tumskim. A kogo jeszcze rozpoznamy w odcinku? Zobaczcie sami dziś o godzinie 20.30 w TVP1.

[ZT]15191[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE