Reklama

Ogromne kałuże po ulewie. Już niedługo?

Opublikowano:
Autor:

Ogromne kałuże po ulewie. Już niedługo? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek rusza budowa przepustu pod drogą w okolicach skrzyżowania Grabówki i Niedzielaka. Dzięki temu uda się uniknąć zalewania ulicy po każdym większym deszczu.

W poniedziałek rusza budowa przepustu pod drogą w okolicach skrzyżowania Grabówki i Niedzielaka.  Dzięki temu uda się uniknąć zalewania ulicy po każdym większym deszczu.

Po każdej większej ulewie w rejonie skrzyżowania nieopodal cmentarza samochody toną w ogromnych kałużach, studzienki nie nadążają zebrać wartkiego strumienia, a pobliskie domy podmywa woda.

Teraz ma się to zmienić - jak zapowiada Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza, jutro, w poniedziałek rozpocznie się budowa przepustu pod drogą, dzięki któremu jezdnia nie będzie zalewana.

W związku z pracami kierowcy mogą się spodziewać utrudnień  na odcinku ok. 70 m w okolicach skrzyżowania ulicy Grabówka z ul. Ks. Niedzielaka.  - Ruch zostanie przełożony  na szeroką na ok. 6 m drogę tymczasową z płyt  po południowej stronie Grabówki - zapowiada Ratusz. - Na tym odcinku będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 20 km na godzinę. Prace potrwają ok. miesiaca.

Po każdym większym deszczu na ulicy tworzą się ogromne kałuże, fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE