Reklama

Odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu (Allnutrition Whey Protein)

Opublikowano:
Autor:

Odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu (Allnutrition Whey Protein) - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O odżywkach białkowych mówi się przede wszystkim w kontekście budowania masy mięśniowej. Rzeczywiście, w tej materii spisują się znakomicie, wspierając kształtowanie beztłuszczowej muskulatury. Często zapominamy jednak o tym, że odżywki białkowe pomagają też w odchudzaniu. Przykład? Allnutrition Whey Protein – suplement, który warto uwzględnić w codziennej diecie zorientowanej na redukcję tkanki tłuszczowej.

O odżywkach białkowych mówi się przede wszystkim w kontekście budowania masy mięśniowej. Rzeczywiście, w tej materii spisują się znakomicie, wspierając kształtowanie beztłuszczowej muskulatury. Często zapominamy jednak o tym, że odżywki białkowe pomagają też w odchudzaniu. Przykład? Allnutrition Whey Protein – suplement, który warto uwzględnić w codziennej diecie zorientowanej na redukcję tkanki tłuszczowej.

Odżywka białkowa – nie tylko na masę

Białko słusznie jest postrzegane jako najważniejszy budulec tkanki mięśniowej. To ono odpowiada za powstawanie i wzrost muskulatury, dlatego cieszy się tak dużą popularnością u bywalców siłowni i ogólnie wśród osób uprawiających sporty siłowe oaz sylwetkowe. Ale nie tylko, bo podwyższone zapotrzebowanie na proteiny występuje u każdego, kto jest aktywny fizycznie, a więc również, gdy uprawia się koszykówkę, tenis, lekkoatletykę czy inny sport szybkościowo-wytrzymałościowy. Właściwości białka są jednak na tyle szerokie i wszechstronne, że znajduje ono swoje zastosowanie także podczas odchudzania.

Zacznijmy od tego, że zdrowe, prawidłowe odchudzanie powinno być zorientowane nie na utratę masy w liczbach bezwzględnych, lecz na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Nie chodzi więc o to, żeby zrzucić jak najwięcej kilogramów – celem odchudzania powinno być wypracowanie smukłej, a nie wychudzonej sylwetki. Uzyskanie właśnie takiego efektu wspiera białko, które z jednej strony syci na długo, przyspiesza metabolizm i ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej, a z drugiej pomaga w wyrzeźbieniu jędrnej figury.

Skuteczne odchudzanie dzięki odżywce białkowej

Szczególnie dobre rezultaty uzyskuje się poprzez połączenie diety, wysiłku fizycznego i suplementacji odżywką białkową, taką jak Allnutrition Whey Protein, która jest świetnym wsparciem w zdrowym, długotrwałym odchudzaniu. A właśnie na takich efektach Ci zależy, prawda? Nie chcesz przecież efektu jo-jo, uczucia ciągłego zmęczenia ani braku sił na cokolwiek tylko dlatego, że się odchudzasz. Dzięki białku o wysokiej wartości biologicznej, które znajduje się w odżywce Allnutrition Whey Protein, spalisz tkankę tłuszczową bez znaczącego obcinania kaloryczności diety i zagładzania się.

Jeśli chodzi o same mechanizmy odchudzające, które wspiera odżywka białkowa Allnutrition Whey Protein, należy podkreślić przede wszystkim szybszy metabolizm organizmu. Wynika to z faktu, że aby przetworzyć proteiny na energię, nasze ciało musi wykonywać dwa razy więcej pracy niż w przypadku węglowodanów. Z tego samego powodu Allnutrition Whey Protein może być świetnym zamiennikiem tradycyjnego posiłku.

Jeśli chce Ci się jeść, a nie masz możliwości przygotowania „normalnego” jedzenia, wystarczy, że wymieszasz odżywkę z wodą lub mlekiem, a otrzymasz sycący, wysokobiałkowy koktajl. Decydując się na jedną z wielu dostępnych wersji smakowych, możesz potraktować Allnutrition Whey Protein jako pyszne urozmaicenie w diecie. Jeśli się odchudzasz lub masz to w planach, pamiętaj o korzyściach, jakie daje odżywka białkowa!
Artykuł powstał przy współpracy z http://www.sfd.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE