Reklama

Odkryli nową metodę wyłudzeń. Uważajcie!

Opublikowano:
Autor:

Odkryli nową metodę wyłudzeń. Uważajcie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na policjanta, agenta CBA, wnuczka, listonosza... różnią się schematy, ale efekt finalny jest ten sam - strata pieniędzy. Znając metody, możemy jednak tego uniknąć.

Na policjanta, agenta CBA, wnuczka, listonosza... różnią się schematy, ale efekt finalny jest ten sam - strata pieniędzy. Znając metody, możemy jednak tego uniknąć.

O nowej metodzie oszustów poinformowała nas Izba Gospodarcza Regionu Płockiego. Ostrzegają przed stratą 500 złotych. Na czym polega metoda na "urząd"?

- Krajowy Rejestr Działalności Gospodarczych z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 61, przysyła pismo dotyczące opłaty w wysokości 500,00 zł za wpis do tego rejestru - opisuje Magdalena Matyszewska z IGRP. - Pismo ma charakter typowego pisma urzędowego i dotyczy uregulowania fakultatywnej opłaty rejestracyjnej w wysokości 500,00 zł. Fakultatywnej, a więc dobrowolnej.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że wpis do wymienionego rejestru jest całkowicie bezwartościowy. Przedstawiciele IGRP radzą jedno - po otrzymaniu takiego pisma natychmiast wrzucić je do niszczarki. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE