Reklama

"Oddaj kasę", "Orlen dymi". Tak niektórzy powitali Beatę Szydło w Płocku [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

"Oddaj kasę", "Orlen dymi". Tak niektórzy powitali Beatę Szydło w Płocku [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gościem dzisiejszej konwencji Prawa i Sprawiedliwości jest była premier, Beata Szydło. Tuż przed godz. 17.00 niedaleko budynku Centrum Edukacji Grupa Orlen zgromadzili się członkowie i sympatycy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a także członkowie stowarzyszenia Wolne Miasto Płock, aby ją powitać. Przed budynkiem i w środku było sporo policji.

Gościem dzisiejszej konwencji Prawa i Sprawiedliwości jest była premier, Beata Szydło. Tuż przed godz. 17.00 niedaleko budynku Centrum Edukacji Grupa Orlen zgromadzili się członkowie i sympatycy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a także członkowie stowarzyszenia Wolne Miasto Płock, aby ją powitać. Przed budynkiem i w środku było sporo policji.

Członkowie i sympatycy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a także stowarzyszenia Wolne Miasto Płock powitali we wtorek Beatę Szydło czerwonymi kartkami, wystawiając do góry egzemplarze Konstytucji. Do środka sali nie mogli wejść. Większość drzwi zostały szybko zamknięto. Nawet dziennikarze mieli później problem z dostaniem się na aulę (głównie stali na balkonie).

Jednej osobie zabrano egzemplarz konstytucji, co zostało zgłoszone...policji. Osoby organizujące pikietę Beatę Szydło widziały tylko przez chwilę, kiedy w obstawie szybko została wprowadzona do bocznego korytarza. Kiedy na sali rozpoczęła się konwencja PiS z udziałem byłej premier, parlamentarzystów, kandydatów, byłego prezesa PKN Orlen Wojciecha Jasińskiego, po odśpiewaniu hymnu, było słychać głośne okrzyki "Oddaj kasę" i "Orlen dymi", nawiązując m.in. do ciemnego dymu unoszącego się nad miastem za sprawą PKN Orlen, a także nagród, które wypłacono za rządów Beaty Szydło, kiedy sprawowała funkcję premiera.

- Są tu zarówno zwolennicy, jak i krytycy - nawiązała m.in. do transparentu z zestawieniem wydatków na makijaż za jej rządów i uśrednionej kwoty miesięcznej emerytury (w międzyczasie ktoś z tym transparentem wszedł i stanął w tłumie osób obecnych w auli), - Ważne, aby chcieli rozmawiać, a nie wszczynać awantury.

Dalej wspomniała, że program PiS powstał w wyniku kilkumiesięcznych podróży po kraju. - Tym się różnimy od poprzedników, że docieraliśmy do każdego najmniejszego zakątka Polski. Rozmawialiśmy z Polakami. Właśnie z tych rozmów narodził się nasz program.

Więcej wkrótce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE