Reklama

Od środy zmiana rozkładu jazdy wielu linii płockiej KM

Opublikowano:
Autor:

Od środy zmiana rozkładu jazdy wielu linii płockiej KM - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już 18 marca Komunikacja Miejska w Płocku wprowadzi zmiany w rozkładach jazdy wielu linii. Będą obowiązywały do odwołania.

Już 18 marca Komunikacja Miejska w Płocku wprowadzi zmiany w rozkładach jazdy wielu linii. Będą obowiązywały do odwołania.

W związku z zagrożeniem koronawirusem ruch w Płocku - i to bardzo dobry znak - znacznie się zmniejszył. W związku z ograniczeniem działania wielu instytucji i zakładów pracy sporo osób opiekuje się dziećmi lub pracuje w domu, a nie w biurze. To wszystko ma wpływ na funkcjonowanie Komunikacji Miejskiej w Płocku.

- Całkowicie, we wszystkie dni tygodnia, od 18 marca zawieszamy kursowanie linii nr: 0, 10, 15, 24, 37, N1 i N3 - informuje KM.

W dni powszednie zawieszone zostaną dodatkowo wybrane kursy na liniach: 3, 19 i 22. Szczegółowy wykaz znajduje się na stronie kmplock.eu. 

To nie wszystko. Autobusy pozostałych linii objęte zostały mniejszymi zmianami. Pojazdy oznakowane numerami: 22, 120, 130 i 140 pojadą w dni powszednie według rozkładu, który obowiązuje w dzień powszedni, ale nie wykonają tzw. kursów szkolnych. W soboty i niedziele rozkład jazdy tych linii nie zmieni się.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE