Reklama

Od środy nowy rodzaj biletu i wyższe ceny. A co z biletami po 2,80 zł i 1,40 zł?

Opublikowano:
Autor:

Od środy nowy rodzaj biletu i wyższe ceny. A co z biletami po 2,80 zł  i 1,40 zł? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Oprócz nowego cennika, który zaczyna obowiązywać 1 maja, wprowadzono nowy rodzaj biletu na przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej. Ponadto w związku z tym, że otrzymujemy wiadomości dotyczące biletów po 2,80 zł i 1,40 zł, jeszcze raz przypominamy - nie pozbywajcie się ich!

Oprócz nowego cennika, który zaczyna obowiązywać 1 maja, wprowadzono nowy rodzaj biletu na przejazdy autobusami Komunikacji Miejskiej. Ponadto w związku z tym, że otrzymujemy wiadomości dotyczące biletów po 2,80 zł i 1,40 zł, jeszcze raz przypominamy - nie pozbywajcie się ich!

Komunikacja Miejska opublikowała dziś wzory nowych biletów i cennik. Od jutra obowiązują droższe bilety - po 3,20 zł i 1,60 zł.

- Informujemy jednocześnie, że bilety o dotychczasowych nominałach nie tracą ważności. W naszych punktach sprzedaży biletów przy ul. Przemysłowa 17 i al. Jachowicza 42, a także w kioskach i sklepach można będzie dokupić bilety uzupełniające m.in. o nominałach 20 i 40 gr - poinformowała spółka na swojej stronie internetowej.

Wprowadzono także nowy bilet sieciowy 24-godzinny obowiązujący we wszystkich strefach (normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł).

[ZT]22227[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE