Reklama

Od piątku znów objazdy. Zamykają ulicę w centrum

Opublikowano:
Autor:

Od piątku znów objazdy. Zamykają ulicę w centrum - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy weekend ponownie nie przejedziemy przez centrum miasta. Kierowców czekają objazdy, natomiast pasażerowie zwykle wsiadający do autobusu na ul. Kolegialnej powinni skorzystać z przystanków zastępczych.

W najbliższy weekend ponownie nie przejedziemy przez centrum miasta. Kierowców czekają objazdy, natomiast pasażerowie zwykle wsiadający do autobusu na ul. Kolegialnej powinni skierować się na przystanki zastępcze. 

Zamknięcie ul. Kolegialnej na odcinku od ul. 1 Maja do pl. Obrońców Warszawy nastąpi w piątek, 16 września około godziny 18.00. Ratusz obiecuje, że utrudnienia skończą się 19 września o godzinie 4.00. Weekendowe niedogodności mają związek z budową instalacji kanalizacji deszczowej dla płockiej siedziby delegatury Urzędu Wojewódzkiego oraz odtworzeniem nawierzchni jezdni.

Zaplanowano objazd: Kolegialna ? Pl. Obrońców Warszawy ? Kościuszki ? Warszawska ? Kilińskiego. Alternatywnie można będzie korzystać z dojazdu do ul. Kolegialnej ulicami: Misjonarska i Gradowskiego.

W związku z zamknięciem dla ruchu ulicy Kolegialnej przy placu Obrońców Warszawy autobusy linii 0, 2, 4, 7, 8, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 33, N1 i N2 zostaną skierowane na trasę objazdową: pl. Obrońców Warszawy ? Kościuszki ? pl. Dąbrowskiego ? Warszawska i ominą przystanki pl. Obrońców Warszawy, Gradowskiego i Zoo (tylko w kierunku mostu). W kierunku przeciwnym autobusy kursować będą normalnymi trasami ulicą Sienkiewicza.

Na trasie objazdowej autobusy zatrzymają się na przystankach zastępczych:

- na placu Obrońców Warszawy (jadąc od skrzyżowania ul. Kolegialnej z ul. 1 Maja w kierunku ul. Kościuszki, przy banku);

- na placu Dąbrowskiego (przy szpitalu).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE