Reklama

Od jutra zamknięte skrzyżowanie w centrum

Opublikowano:
Autor:

Od jutra zamknięte skrzyżowanie w centrum - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jutro, we wtorek, całkowicie zamknięte zostanie skrzyżowanie 1 Maja z Królewiecką i z 3 Maja. Skrzyżowanie ma być nieprzejezdne do 20 listopada.

Jutro, we wtorek, całkowicie zamknięte zostanie skrzyżowanie 1 Maja z Królewiecką i z 3 Maja. Skrzyżowanie ma być nieprzejezdne do 20 listopada.

Jak zapowiada Ratusz, zamknięcie skrzyżowania ma związek z trwającą od miesięcy przebudową ul. 1 Maja, rozdziałem kanalizacji ogólnospławnej na sanitarną i deszczową oraz wykonaniem nowej jezdni, oświetlenia oraz chodników.

Zamknięcie skrzyżowania do 20 listopada nie będzie jedynym utrudnieniem  w tym rejonie. Już w środę, 4 listopada częściowo wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie Kościuszki z pl. Obrońców Warszawy. Skrzyżowanie można będzie pokonać tylko jednym pasem.
- Bardzo przepraszamy za utrudnienia i apelujemy o cierpliwość, bo powoli zbliża się koniec tych robót - zapowiada Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza. - Pod koniec listopada planujemy asfaltowanie przebudowanej ulicy 1 Maja i jej skrzyżowań.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE