Reklama

Od czwartku będą kłaść nową nawierzchnię

Opublikowano:
Autor:

Od czwartku będą kłaść nową nawierzchnię - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od czwartku do wtorku zaplanowano prace związane z położeniem nowej nawierzchni na ul. Gradowskiego i skrzyżowaniu tej ulicy z Kolegialną.

Od czwartku do wtorku zaplanowano prace związane z położeniem nowej nawierzchni na ul. Gradowskiego i skrzyżowaniu tej ulicy z Kolegialną.

 To kolejny etap prac na remontowanej ulicy. Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, w czasie prac wykonawca nie przewiduje całkowitego zamknięcia skrzyżowania Kolegialna – Gradowskiego dla ruchu. Harmonogram wygląda następująco - do niedzieli 24 kwietnia ruch ul. Kolegialną będzie odbywał się wciąż po drodze technicznej, następnie zostanie przekierowany na nowo wykonaną jezdnię ul. Kolegialnej, a drogowcy przystąpią do likwidacji drogi technicznej. Po 27 kwietnia ruch ulicą Kolegialną będzie odbywał się po obu pasach ruchu w rejonie skrzyżowania z ul. Gradowskiego. 

Jednak po 27 kwietnia po pierwszym odcinku przebudowanej ulicy Gradowskiego (od Warszawskiej do Kolegialnej) będzie możliwy tylko ruch lokalny, bo nadal prowadzone będą prace na chodnikach i w zatokach.
 

Drogowcy zastrzegają, że w razie deszczu termin wykonania prac bitumicznych może ulec zmianie.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE