Reklama

Obwodnica z opóźnieniem. Prezydent przychylił się do prośby wykonawcy

Opublikowano:
Autor:

Obwodnica z opóźnieniem. Prezydent przychylił się do prośby wykonawcy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest zgoda prezydenta na wydłużenie budowy drugiego etapu obwodnicy. Wnioskowała o to firma Skanska - wykonawca inwestycji. Nie jest to pierwsza zmiana, pierwotnie odcinek miał zostać ukończony pod koniec listopada 2017 roku, później 27 stycznia. Termin ten również okazał się nierealny.

Jest zgoda prezydenta na wydłużenie budowy drugiego etapu obwodnicy. Wnioskowała o to firma Skanska - wykonawca inwestycji. Nie jest to pierwsza zmiana, pierwotnie odcinek miał zostać ukończony pod koniec listopada 2017 roku, później 27 stycznia. Termin ten również okazał się nierealny.

Z informacji uzyskanych w ratuszu dowiedzieliśmy się, że wykonawca robót na obwodnicy złożył wniosek o przedłużenie oddania prac.

- Praktycznie 90 procent prac na obwodnicy jest zakończonych - informuje Hubert Woźniak z UMP. - Pozostało do zakończenia m.in. umocnienie skarpy. Prace nie powinny być wykonywane, zdaniem wykonawcy, w aktualnych warunkach pogodowych. Tym samy zostało przedłożone pismo z wnioskiem o ich wydłużenie do 15 marca.

Jak się dzisiaj okazało, prezydent Andrzej Nowakowski, przystał na prośbę Skanski. Jak informuje ratusz, termin ten również może ulec zmianie, wszystko zależy od pogody.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE