Reklama

Obwodnica na finiszu. Uwaga utrudnienia

Opublikowano:
Autor:

Obwodnica na finiszu. Uwaga utrudnienia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Obwodnica lada dzień będzie otwarta dla ruchu - od piątku do wtorku na rondzie Wojska Polskiego można spodziewać się utrudnień związanych z wykonaniem nowego oznakowania na rondzie. Drogowcy apelują - nie jedźcie na pamięć!

Obwodnica lada dzień będzie otwarta dla ruchu - od piątku do wtorku na rondzie Wojska Polskiego można spodziewać się utrudnień związanych z wykonaniem nowego oznakowania na rondzie. Drogowcy apelują - nie jedźcie na pamięć!

Pierwszy etap łącznika między rondem przy nowym moście a Otolińską jest już właściwie gotowy, wczoraj wieczorem odbyła się nawet próba oświetlenia. Do zrobienia zostało jeszcze m.in. wykonanie oznakowania i potem wprowadzenie nowej stałej organizacji ruchu. Prace zaczną się jutro, w piątek, i potrwają prawdopodobnie do wtorku, oczywiście o ile pogoda pozwoli.

W tym czasie, jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, będzie trwało wykonanie najpierw usuwanie starego oznakowania, a następnie wykonanie nowego oznakowania poziomego i pionowego, a także sygnalizacji świetlnej.

- Na rondzie Wojska Polskiego będą pracować ludzie oraz sprzęt drogowy, zarówno na tarczy skrzyżowania, jak i w pasach drogowych - zapowiadają drogowcy. - Apelujemy do kierowców, aby zachowali szczególną ostrożność, stosowali się do poleceń uprawnionych osób kierujących ruchem oraz nie jeździli „na pamięć”. 

Aby zminimalizować niedogodności prace na rondach będą prowadzone poza godzinami porannego i popołudniowego szczytu komunikacyjnego. - Należy jednak liczyć się z utrudnieniami w płynności ruchu w rejonie prowadzonych prac - ostrzegają drogowcy.

Ratusz chciałby, żeby już na Wszystkich Świętych pierwszy odcinek obwodnicy był gotowy.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE