Reklama

Obsługa na stacjach ORLEN będzie jeszcze szybsza [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Obsługa na stacjach ORLEN będzie jeszcze szybsza [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na 141 stacjach ORLEN w Polsce można spotkać mobilnych kasjerów, u których można zapłacić za tankowanie bezpośrednio przy dystrybutorze.

Na 141 stacjach ORLEN w Polsce można spotkać mobilnych kasjerów, u których można zapłacić za tankowanie bezpośrednio przy dystrybutorze. 

Koncern wytypował do stacje, które z racji wakacyjnych wypadów są częściej użytkowane. Na 141 takich stacjach klienci, którzy się śpieszą, będą mogli zapłacić u mobilnego kasjera. 

- Wakacje to czas podróży, a co za tym idzie zwiększonego popytu na paliwa. W tym roku jeszcze chętniej wybieramy Polskę, podróżując po kraju najczęściej samochodem. Stacje ORLEN to zawsze dobry przystanek w drodze na urlop. Wiemy, że w drodze na wymarzony odpoczynek liczy się każda minuta. Dlatego wdrożyliśmy kompleksowy pakiet usług, które znacząco usprawniają obsługę i zwiększają komfort klientów. Większość z tych rozwiązań to nasza standardowa praktyka. W ten sposób odpowiadamy na oczekiwania klientów, łącząc szybkość i wysoką jakość obsługi – mówi Wojciech Muszyński, Dyrektor Wykonawczy PKN ORLEN ds. Sprzedaży Detalicznej. 

Mobilny kasjer to po prostu pracownik stacji wyposażony w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS. Będzie można u niego zapłacić nie tylko za paliwo, ale i za cały asortyment stacji. 

- Na wybranych stacjach ORLEN, znajdujących się na trasach popularnych wakacyjnych kierunków, obsługa prowadzona jest przez dwóch Mobilnych Kasjerów. Jeden z nich usprawnia tankowanie wyłącznie przy dystrybutorach oznaczonych jako „Szybki Pas". Umożliwiają one zapłatę tylko za paliwo, a tym samym szybkie zwolnienie dystrybutora kolejnemu kierowcy. Usługa Mobilnego Kasjera już wkrótce dostępna będzie na blisko 400 stacjach koncernu - informuje biuro prasowe PKN ORLEN. 

Koncern cały czas przypomina, że za paliwo można płacić za pomocą usługi ORLEN Pay w aplikacji VITAY. 

Z  kolei na 844 stacjach dostępna jest już usługa obustronnego parkowania. Na tych stacjach nie trzeba się martwić, po której stronie jest wlew paliwa. Węże są na tyle długie, że będzie można zatankować z jednej i drugiej strony. 

PKN ORLEN stworzył także Mobilne Kasy przy drzwiach wejściowych do budynków stacji. To tzw. kasy ekspresowe do obsługi klientów zaopatrujących się w paliwo i robiących tylko drobne zakupy w sklepie. Umiejscowienie kas skraca drogę do strefy kasowej. Z tej usługi można skorzystać na blisko 300 stacjach ORLEN.

[YT]https://youtu.be/Jg-vjLmnbic[/YT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE