Reklama

Nowy szef Orlen Areny. Bez niespodzianek

Opublikowano:
Autor:

Nowy szef Orlen Areny. Bez niespodzianek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spośród sześciu kandydatów na dyrektora Orlen Areny wybrano Łukasza Jankowskiego - dotąd jej wiceszefa. W ostatnich wyborach to właśnie on stał na czele sztabu wyborczego urzędującego prezydenta Płocka.

Spośród sześciu kandydatów na dyrektora Orlen Areny wybrano Łukasza Jankowskiego - dotąd jej wiceszefa. W ostatnich wyborach to właśnie on stał na czele sztabu wyborczego urzędującego prezydenta Płocka.

Nie da się ukryć, że awans wróżono Łukaszowi Jankowskiemu już od ładnych kilku tygodni. Chodziły słuchy, że ma on zostać m.in. sekretarzem miasta, czyli najważniejszą osobą w urzędzie. Niedawno jednak to stanowisko objął w drodze konkursu Krzysztof Krakowski, który przeszedł do ratusza prosto z fotela dyrektora Orlen Areny. Krakowski zajął miejsce Doroty Kozaneckiej, która przez ostatnie lata była szefową Wydziału Organizacji i Procesów Pracy oraz od ponad półtora roku pełniła obowiązki sekretarza miasta (dwa tygodnie temu odeszła z Ratusza).

Z kolei na stanowisko dyrektora Centrum Sportowo-Widowiskowego ogłoszono konkurs. W szranki stanęło sześciu kandydatów, ale tylko trzech z nich zdecydowało isę upublicznić swoje dane. Byli to Kamil Pasierowski z Płocka, Paweł Sokolnicki z Nowego Gulczewa i właśnie Łukasz Jankowski z Płocka.

Łukasz Jankowski ma 29 lat, dotąd był zastępcą Orlen Areny ds. organizacyjnych, a po tym, jak do ratusza odszedł Krakowski - p.o. dyrektora Centrum . W ostatnich wyborach stojąc na czele sztabu prezydenta Andrzeja Nowakowskiego, odpowiadał m.in. za słynny już marsz poparcia urzędników.

Nie udało się natomiast wyłonić szefa nowo utworzonego Wydziału Nadzoru Właścicielskiego (wcześniej w strukturach Ratusza funkcjonowało Biuro Nadzoru Właścicielskiego). Mimo że oferty złożyły trzy osoby spełniające wymagania formalne, rozmowy kwalifikacyjne pokazały, że kandydaci nie spełnili oczekiwań pracodawcy.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE