Reklama

Nowy sprzęt już stoi cały oszroniony [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Nowy sprzęt już stoi cały oszroniony [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wstępne plany szeroko zakrojono. Sprzęt do street workoutu, kolejna siłownia „pod chmurką”, stoliki do szachów, tor do minigolfa z możliwością organizowania zawodów na międzynarodowym poziomie. Apetyt był spory, ale w rezultacie skończyło się tylko na pierwszym daniu. To jest już gotowe.

Wstępne plany szeroko zakrojono. Sprzęt do street workoutu, kolejna siłownia „pod chmurką”, stoliki do szachów, tor do minigolfa z możliwością organizowania zawodów na międzynarodowym poziomie. Apetyt był spory, ale w rezultacie skończyło się tylko na pierwszym daniu. To jest już gotowe.

Miała to być kolejna inwestycja, po placu zabaw i fontannie pod Orlen Areną, współfinansowana przez Ratusz i PKN Orlen, jako kolejny element zagospodarowania wolnej przestrzeni przy Placu Celebry Papieskiej. Dla każdego coś miłego, dla dzieci istniejące już huśtawki mostki, dla trochę starszych tor do gry w minigolfa o zróżnicowanym stopniu trudności, szachy, siłownia i sprzęt do street workoutu.

Niestety trzeba było obejść się smakiem. Przetarg nie poszedł po myśli ratuszowych urzędników - trzeba go było unieważnić z racji zawyżonej ceny podanej przez ewentualnego wykonawcę. Znaleziono jednak inny sposób. Z przedsięwzięcia się nie wycofano, ale podzielono je na części. Początkowo inwestycja, która powierzono firmie Jar-Cez z Płocka za 337 tys. 450 zł, miała zostać oddana w połowie listopada, ale termin przesunięto na grudzień.

Nowy plac nie poraża wielkością, ale najwyraźniej jest już gotowy. Oprócz plenerowych stolików do gry w szachy, będzie to miejsce do rzeźbienia mięśni dla osób powyżej 14 lat. Na każdym z urządzeń znajdziemy informację, na które partie ciała działa konkretny sprzęt, ile powinniśmy wykonać powtórzeń i w jakim czasie, aby uzyskać upragnione efekty.

Sprzętami jednak zbyt długo się nie nacieszymy. Czy tego chcemy, czy nie, zima nadciąga, a urządzenia już teraz są mocno oszronione, dlatego na wielu płocczan chyba poczekają do wiosny.

Fot. Portal Płock

Więcej zdjęć zobacz w naszej galerii

Czytaj też:

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE