Reklama

Nowy skwer. Przyjdźcie na otwarcie[FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Nowy skwer. Przyjdźcie na otwarcie[FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Las Skarpas - tak nazywa się nowy skwerek, który powstał na płockiej skarpie na rogu ulic Asnyka i Norwida. Jest tam nawet altanka do grillowania.

Las Skarpas - tak nazywa się nowy skwerek, który powstał na płockiej skarpie na rogu ulic Asnyka i Norwida. Jest tam nawet altanka do grillowania. 

To jedno z osiedlowych zwycięskich projektów III edycji budżetu obywatelskiego. Zgodnie z wizją mieszkańców, na terenie wokół boiska na rogu Asnyka i Norwida, vis a vis kościelnej kaplicy powstał skwer do wypoczynku.

Podobnie jak inne tego typu obiekty miejsce łączy kilka funkcji - jest tam i plac zabaw dla dzieci z bezpieczną nawierzchnią oraz kolorowymi huśtawkami i zabawkami, i siłownia pod chmurką, stoły do gry w szachy oraz chińczyka, wreszcie drewniana altanka z miejscem do grillowania. Pojawiły się również ławki i śmietniczki, a boisko i altanka zostały oświetlone.  Budowa skweru kosztowała blisko 300 tys. zł  - to o niemal 100 tys. zł więcej niż szacowali autorzy zwycięskiego projektu osiedlowego.

Jutro, w czwartek, o godzinie 16.00 zaplanowano huczne otwarcie placu. Warto się wybrać - w planach są atrakcje i zabawy dla dzieci, zwykle podczas takich okazji jest wesoło i gwarno.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE