Reklama

Nowy projekt w kinie. Bilety za 10 zł

Opublikowano:
Autor:

Nowy projekt w kinie. Bilety za 10 zł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kino Helios wystartowało z nowym projektem w ramach ministerialnego programu „Kultura dostępna” i co tydzień zaprasza na uznane polskie filmy. Bilet kosztuje 10 zł.

Kino Helios wystartowało z nowym projektem w ramach ministerialnego programu „Kultura dostępna” i co tydzień zaprasza na uznane polskie filmy. Bilet kosztuje 10 zł.

Ruszył nowy projekt kinowej sieciówki - w każdy czwartek o 18.00 aż do końca roku  bilety na akurat wyświetlane w kinach polskie filmy z ostatnich kilku czy kilkunastu miesięcy, a także kultowe produkcje, będą kosztowały 10 zł. Zaplanowano 30 seansów, będą mogli zobaczyć uznane filmy polskiej produkcji, takie jak: „Jack Strong”, „Obywatel”, „Bogowie”, „Carte Blanche”, „Miasto 44” czy „Rejs”.

Kultura Dostępna to projekt ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego, który pozwoli, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową w sytuacji, gdy zniwelowana zostanie jedna z  głównych przeszkód, czyli wysoka cena biletów. Program skierowany jest przede wszystkim do osób zagrożonych wykluczeniem.

W najbliższy czwartek w 35 polskich kinach Helios i w warszawskim Iluzjonie zostanie wyświetlony film o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim „Jack Strong”. W kolejnych tygodniach zaplanowano:

14 maja - Obietnica
21 maja - Obywatel
28 maja - Bogowie
11 czerwca - Mundial. Gra o wszystko
18 czerwca - Fotograf
25 czerwca - Serce, serduszko
2 lipca - Warsaw by night
9 lipca - Ziarno Prawdy
16 lipca - Carte Blanche
23 lipca - Rejs 
30 lipca - Miasto 44
6 sierpnia - Wałęsa człowiek z nadziei
13 sierpnia - Drogówka
20 sierpnia - Disco Polo
27 sierpnia - Tajemnica Westerplatte

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE