Reklama

Nowy prezes Orlenu z wizytą w Płocku [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Nowy prezes Orlenu z wizytą w Płocku [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek odwiedził dziś pracowników koncernu w Płocku. Wizyta wywołała spore zaskoczenie. Daniel Obajtek wspomniał także o planach przejęcia przez Orlen kontroli nad Lotosem.

Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek odwiedził dziś pracowników koncernu w Płocku. Wizyta wywołała spore zaskoczenie. Daniel Obajtek wspomniał także o planach przejęcia przez Orlen kontroli nad Lotosem.

Daniel Obajtek odwiedził pracowników biur i zakładu produkcyjnego z różnych obszarów firmy oraz służb wsparcia. Prezes udał się także do miejsca w centrum administracyjnym, gdzie znajduje się tablica pamiątkowa i krzyż, który w listopadzie 2003 roku poświęcił papież Jan Paweł II w intencji połączenia PKN Orlen z Grupą Lotos.

- Kiedy dowiedziałem się, że w Płocku jest takie miejsce, uznałem, że w obliczu zapadających decyzji chcę je zobaczyć - powiedział Daniel Obajtek. - Koncepcja połączenia PKN Orlen i Grupy Lotos jest obecna w sferze gospodarczej od długiego czasu, a takie symboliczne miejsca tu w Płocku i w Gdańsku są na to niezbitym dowodem. Dlatego też jesteśmy pełni determinacji, aby ten proces sprawnie i skutecznie przeprowadzić.

[ZT]18198[/ZT]

Szef zarządu PKN Orlen w rozmowie z pracownikami zakładu produkcyjnego doceniał ich wysiłek.

- Doceniam wysiłek naszych pracowników i jego efekty, które przekładają się na realizację strategii Orlenu - mówił Daniel Obajtek. - Osiąganie jej celów wymaga zaangażowania i konsekwencji w podejmowanych działaniach. Cieszę się, że pracownikom nie są obce takie cechy, jak profesjonalizm i skuteczność, ponieważ są one ważne także i dla mnie. Wszyscy musimy wymagać od siebie wykonywania obowiązków na najwyższym poziomie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE