Reklama

Nowy prezes, nowe porządki. Zmiany w Orlenie

Opublikowano:
Autor:

Nowy prezes, nowe porządki. Zmiany w Orlenie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek doszło do zmiany na stanowisku prezesa PKN Orlen. Wojciecha Jasińskiego zastąpił Daniel Obajtek, a kilkadziesiąt godzin po objęciu rządów zwolnił kilku dyrektorów.

W poniedziałek doszło do zmiany na stanowisku prezesa PKN Orlen. Wojciecha Jasińskiego zastąpił Daniel Obajtek, a kilkadziesiąt godzin po objęciu rządów zwolnił kilku dyrektorów. 

Jak poinformował Puls Biznesu, nowy prezes w pierwszych dniach urzędowania zwolnił dyrektorów w pionie HR, PR i marketingu. Jak z kolei poinformował Fakt, funkcję dyrektorki biura komunikacji korporacyjnej oraz rzeczniczki prasowej objęła 29-letnia Ewa Bugała, wcześniej związana z mediami publicznymi. 

Ewa Bugała pracowała jako dziennikarka Telewizji Polskiej od 2012 do 2018 roku. Ostatnio pełniła funkcję kierownika redakcji serwisów informacyjnych TVP Info, szefowej i prowadzącej autorski program „Nie da się ukryć”, a także reporterki głównego wydania „Wiadomości”. Swoją karierę zawodową zaczynała w 2010 roku. Najpierw od stażu w dziale PR firmy szkoleniowo-doradczej. Odbyła także staż w redakcji TVN24 i „Faktów TVN”. Od 2011 do 2012 roku pracowała jako redaktor w Agencji TVN. Ukończyła kierunek socjologia, o specjalizacji komunikacja w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.       

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE