Reklama

Nowy market powstanie przy Górnej? Takiego w Płocku jeszcze nie ma

Opublikowano:
Autor:

Nowy market powstanie przy Górnej? Takiego w Płocku jeszcze nie ma - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Być może już za jakiś czas mieszkańcy ul. Górnej doczekają się marketu na swoim osiedlu.

Być może za jakiś czas mieszkańcy ul. Górnej doczekają się marketu na swoim osiedlu. 

Nasze informacje o tym, że właściciel sieci marketów Gram stara się o pozwolenie na budowę nowego sklepu o kubaturze ponad 6 tys. m3 przy ulicy Górnej potwierdził Urząd Miasta. 

- Do urzędu wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na budowę obiektu handlowo-biurowo-usługowego wraz z parkingami zewnętrznymi i instalacjami zewnętrznymi przy ul. Górnej. Wnioskodawcami jest firma GRAM Sadeccy Spółka Jawna - mówi Hubert Woźniak z zespołu prasowego Urzędu Miasta. 

Wniosek zostanie uznany, jeśli nie będzie żadnych uchybień proceduralnych. - Jeśli zostaną dopełnione wszystkie formalności, będzie to tylko kwestia przejścia przez procedurę wydania pozwolenia na budowę. Jest to obiekt handlowy mniejszy niż 2000 metrów kwadratowych - dodaje Woźniak. 

Swoje starania potwierdzają także przedstawiciele firmy. Działka pod budowę obiektu została kupiona trzy lata temu. 

- Mamy nadzieję, że jesteśmy na finiszu i w tym roku uda się ropozpocząć budowę - mówi Zdzisław Kopeć z firmy Gram Market. - Będzie to budynek o ciekawej architekturze, piętrowy. Na parterze będzie sklep o powierzchni ok. 600-700 metrów kwadratowych, a na piętrze będą mogły znaleźć się pomieszczenia biurowe czy gabinety lekarskie. Jesteśmy na etapie rozmów, ale za wcześnie by mówić dokładnie, co tam się znajdzie - dodaje.

Jak wyjaśnia przedstawiciel firmy, jeśli pozwolenie zostanie wydane w ciągu kilku najbliższych tygodni, być może jeszcze w tym roku obiekt powstanie. 

Pierwszy Gram Market powstał w 2001 roku w Ciechanowie. Dziś sieć liczy 19 sklepów, rozlokowanych m.in. w Sochaczewie, Płońsku, Ciechanowie czy Sierpcu. Najbliższy znajduje się w podpłockim Słupnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE