Reklama

Nowy komendant w Płocku oficjalnie zaprzysiężony

Opublikowano:
Autor:

Nowy komendant w Płocku oficjalnie zaprzysiężony  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Komendzie Miejskiej Policji w Płocku odbyła się uroczystość, podczas której Zbigniew Mikołajczyk, komendant wojewódzki, oficjalnie mianował mł. insp. Mariusza Krzyszkowskiego Komendantem Miejskim Policji w Płocku. Kryszkowski przez ostatnie trzy lata pełnił taką funkcję w Komendzie Powiatowej w Sierpcu.

W Komendzie Miejskiej Policji w Płocku odbyła się uroczystość, podczas której Zbigniew Mikołajczyk, komendant wojewódzki, oficjalnie mianował mł. insp. Mariusza Krzyszkowskiego Komendantem Miejskim Policji w Płocku. Kryszkowski przez ostatnie trzy lata pełnił taką funkcję w Komendzie Powiatowej w Sierpcu. 

Poprzedni komendant, nadkomisarz Sławomir Żelechowski, pożegnał się ze swoim stanowiskiem we wrześniu. Dlaczego? Komenda wojewódzka nie chciała komentować decyzji. 

[ZT]23466[/ZT]

Obowiązki od razu objął mł. insp. Mariusz Krzyszkowski, a we wtorek 12 listopada oficjalnie został mianowany na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Płocku. Krzyszkowski pracował wcześniej w płockiej komendzie, gdzie kierował m.in. wydziałem zajmującym się zatrzymywaniem sprawców najbardziej poważnych przestępstw kryminalnych. Przez ostatnie trzy lata mł. insp. Mariusz Kryszkowski piastował stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu.

- Zdobyta wiedza, 23- letnie doświadczenie zawodowe i predyspozycje mł. insp. Mariusza Kryszkowkiego, skłoniły Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu do powołania go na stanowisko Komendanta jednej z największych terenowo komend Policji w garnizonie mazowieckim - mówi mł. asp. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa KMP w Płocku. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE