Reklama

Nowy festiwal. Drugi po Audioriver?

Opublikowano:
Autor:

Nowy festiwal. Drugi po Audioriver? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizatorzy Disco Lotnisko przewidują, że wrześniowy festiwal na lotnisku będzie drugim co do wielkości płockim festiwalem.

Organizatorzy Disco Lotnisko przewidują, że  wrześniowy festiwal na lotnisku będzie drugim co do wielkości płockim festiwalem.

Pod względem frekwencji bezapelacyjnie największym płockim festiwalem jest organizowany od 10 lat Audioriver. W tym roku na płockiej plaży bawiło się 27 tysięcy osób.

Drugi największy festiwal w Płocku to - przynajmniej do tej pory - Reggaeland. Aby pobić imprezę reggae, na innych festiwalach musiałoby się bawić ponad 9 tysięcy osób, bo tyle fanów jamajskich rytmów tańczyło nad Wisłą w tym roku.

Okazuje się, że aspiracje do jeszcze lepszego wyniku ma stawiający pierwsze kroki festiwal Disco Lotnisko. Pierwsza edycja tej - na razie jednodniowej - imprezy ma odbyć się w sobotę 26 września na lotnisku. Wśród ogłoszonych kapel disco znaleźli się m.in.: Akcent-Zenek Martyniuk, Bayer Full, Piękni i Młodzi, After Party, Mig, Quest, Joł, Playboys, Camasutra, Andre i Cliver.

Wprawdzie każda pliszka swój ogonek chwali, ale organizatorzy z Agencji Reklamowej Ultra Propaganda mają nadzieję, że choć impreza jest biletowana, okaże się sukcesem frekwencyjnym. - 1 września rozpoczęła się sprzedaż biletów za 35 zł, wcześniej kosztowały one 29 i 19 zł, a mimo to wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem - cieszą się organizatorzy.

Impreza startuje na lotnisku o godzinie 14.00. Oprócz koncertów ma być sporo innych atrakcji - m.in. kramy z pamiątkami, dmuchane zabawki i objazdowe wesołe miasteczko.

Bilety można kupować m.in. w biurze festiwalu przy Grodzkiej 8, w bileterii Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, a także na www.kupbilet.pl. Do 25 września kosztują 35 zł, a w dniu imprezy - 40 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE