Reklama

Nowy dyrektor MZOS. To już czwarta zmiana

Opublikowano:
Autor:

Nowy dyrektor MZOS. To już czwarta zmiana - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Zespół Obiektów Sportowych nie ma szczęścia do dyrektorów. Bartosz Leszczyński, który trzy dni temu objął obowiązki szefa placówki do czasu wyłonienia następcy Zbigniewa Idziakowskiego, to czwarty dyrektor w ciągu ostatnich czterech lat.

Miejski Zespół Obiektów Sportowych nie ma szczęścia do dyrektorów. Bartosz Leszczyński, który trzy dni temu objął obowiązki szefa placówki do czasu wyłonienia następcy Zbigniewa Idziakowskiego, to czwarty dyrektor w ciągu ostatnich czterech lat.

Jedną z pierwszych decyzji kadrowych Andrzeja Nowakowskiego po objęciu tego stanowiska cztery lata temu było zwolnienie ówczesnej szefowej MZOS Wioletty Kasztelan. Jej miejsce zajął potem Andrzej Zarębski, który szefował placówce od kwietnia 2011 r. do lutego tego roku, gdy nagle pożegnał się ze stanowiskiem (według oficjalnej wersji - na własną prośbę ) i przeniósł się do pracy w SPR Wisła Płock.

Po odejściu Zarębskiego obowiązki szefa MZOS przejął tymczasowo Sebastian Dymek (wicedyrektor - Piotr Tollik nie mógł ze względów formalnych), a po nim decyzją prezydenta szefem placówki został Zbigniew Idziakowski z Warszawy.

Ale i on nie zagrzał miejsca w MZOS-ie - przestał być dyrektorem wraz z 1 grudnia, gdy wygasała jego umowa o pracę podpisana na pół roku.

Teraz czeka nas kolejny konkurs na stanowisko szefa MZOS. Zanim uda się wyłonić kandydata, pełnienie obowiązków czuwania nad placówką powierzono Bartoszowi Leszczyńskiemu. Nowy p.o. dyrektora od połowy lipca tego roku jest kierownikiem Pływalni Miejskiej „Jagiellonka”, a płocczanie znają go również z funkcji sędziego międzynarodowego piłki ręcznej.

MZOS zajmuje się przede wszystkim utrzymaniem miejskich obiektów sportowych - zarządza m.in. miejskimi pływalniami, boiskami, stadionem, a także molo.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE