Reklama

Nowość - przewodnik klienta w Ratuszu

Opublikowano:
Autor:

Nowość - przewodnik klienta w Ratuszu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od wtorku na stronie Urzędu Miasta funkcjonuje elektroniczny przewodnik dla interesantów. Ma ułatwić załatwianie urzędowych spraw takich jak choćby wydanie dowodu osobistego, rejestracji samochodu albo dokumentów związanych ze ślubem.

Od wtorku na stronie Urzędu Miasta funkcjonuje elektroniczny przewodnik dla interesantów. Ma ułatwić załatwianie urzędowych spraw takich jak choćby wydanie dowodu osobistego, rejestracji samochodu albo dokumentów związanych ze ślubem.

To nowość mająca ułatwić życie mieszkańcom, którzy mają do załatwienia sprawy w urzędzie. Rozwiązanie zaskakuje prostotą - na stronie urzędu www.plock.eu znajduje się zakładka „Urząd na skróty” - po kliknięciu wyświetla się lista najczęściej załatwianych przez płocczan spraw. Wybieramy np. temat opłat urzędowych i zostajemy przekierowani na stronę, na której punkt po punkcie wyjaśnione jest, gdzie mamy się udać, jakie dokumenty musimy dostarczyć i w jakim terminie, na jakie konto wpłacić pieniądze itp. Ze strony można również pobrać odpowiedni formularz czy inny druk, a w przypadku trudności odnaleźć numer telefonu do pracownika, który wyjaśni niejasności i udzieli niezbędnej pomocy.

- Zalecamy mieszkańcom zapoznanie się z informacjami na stronie przed wizytą w urzędzie - radzi Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE