Reklama

Nowość na targowisku. Wyprzedaż garażowa

Opublikowano:
Autor:

Nowość na targowisku. Wyprzedaż garażowa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Macie za dużo ubrań w szafie albo jakąś kolekcję starych przedmiotów, która się kurzy w kącie na strychu? Kupiliście coś, co okazało się ostatecznie zbędne? Albo szukacie czegoś nietuzinkowego i lubicie polować na meble, które po kilku szlifach, okazują się prawdziwą perełką w domowym zaciszu. Jeśli tak, to w niedzielę zapraszają na wyprzedaż.

Macie za dużo ubrań w szafie albo jakąś kolekcję starych przedmiotów, która kurzy się w kącie na strychu? Kupiliście coś, co okazało się ostatecznie zbędne? Albo szukacie czegoś nietuzinkowego i lubicie polować na meble, które po kilku szlifach, okazują się prawdziwą perełką w domowym zaciszu. Jeśli tak, to w niedzielę zapraszają na wyprzedaż.

W niektórych centrach handlowych trwają przeceny. Począwszy od najbliższej niedzieli możemy trafić na równie ciekawą okazję, korzystając z wyprzedaży garażowej na targowisku. A może sami mamy coś do zbycia?

Wyprzedaże będą odbywały się w każdą niedzielę przy ul. Rembielińskiego. Miejska spółka Rynex pierwszą zaplanowała na 3 lipca w godzinach 9.00 - 15.00. Do współpracy zaprosiła sprzedawców oferujących żywność ekologiczną, regionalne przekąski i produkty sezonowe, z których warto korzystać póki trwa sezon na dorodne owoce i warzywa. Jak przystało na wyprzedaż garażową, pojawią się zapewne przedmioty używane, które komuś zalegają, ale są w na tyle dobrym stanie, że jeszcze zdołają posłużyć komuś latami. Niewykluczone również, że na stoiskach zobaczymy pamiątki, rękodzieło artystyczne i ludowe.

Gdyby ktoś był zainteresowany i chciał skorzystać ze stoiska pod wiatą na którejś z niedzielnych wyprzedaży (szerokość stoiska wynosi trzy metry), powinien skontaktować się z orgnizatorami. Oto namiary: Targowisko Rynex, ul. Rembielińskiego 6B, 09-400 Płock, tel: 785 504 862, 695 555 638, 24 367 19 02, e-mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE